PDFTiskEmail

Nílibhringádi enna je vlasový masážní olej a podpůrný prostředek pro předcházení vypadávání vlasů, tvorby lupů a pro zlepšení spánku. Skládá se z rostlinných olejových základů a bylin, které pomáhají k regeneraci. Tato receptura pochází ze starých ájurvédských textů a používá se již po mnoho století.

Snéhana v ájurvédě označuje olejovou terapii. Používají se při ní bylinné přípravky, které obsahují různé druhy olejů, ghí (přepuštěné máslo) apod. Snehanou se dociluje většího zvlhčení pokožky, svěžesti, snížení ztuhlosti, změkčení a snížení bolesti. Tímto účinkem se také lépe zajistí vyloučení odpadních látek. Při dlouhodobém a pravidelném používání Nílibringádi enna dojde k lepší výživě pokožky hlavy a tím k regeneraci vlasů. Vaše vlasy budou vypadat zdravěji. Bylinná olejová masáž hlavy také působí uvolnění, odstraňuje stres a zlepšuje spánek. 
 

Návod k použití: Pro lepší účinek zahřejte v teplé vodě a vmasírujte do pokožky hlavy. Dopřejte si alespoň desetiminutovou masáž a dále nechte působit minimálně po dobu deseti minut, nebo nechte působit přes noc. Následně vlasy důkladně umyjte přírodním šampónem.

Pro bližší informace, konzultace a procedury můžete kontaktovat

B.Sc(ayurveda) Petra Pletichu na telefonním čísle 732 906 395.            zpět»

                                                                                                                                                                                                     .                                                                                                                                                                                                                              

 

sattvika.cz

© 2011 sattvika