PDFTiskEmail


OBCHODNÍ A DODACÍ PODMÍNKY PRO ČR

Obchodní podmínky internetového obchodu se řídí níže uvedeným nákupním řádem, jakož i platnými právními předpisy a obchodními zvyklostmi.

Veškeré nabízené zboží pochází od autorizovaných dovozců a oficiálních distributorů pro ČR. Je standardní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných právních předpisů a dle záručních podmínek výrobce či dovozce. 

OBJEDNÁVKA

Vaší objednávku můžete zaslat mailem na adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
nebo vyřídit telefonicky na čísle: +420 739 906 395 v pracovní době obchodu (PO – PÁ 09-12 a 13-17, SO 9-12) .

Pro objednání zboží potřebujete tyto údaje:

Požadované množství 

Vaší kompletní adresu (jméno, příjmení, ulici, číslo popisné, město, PSČ a telefonní číslo 
pro případ nutnosti storna objednávky ze strany prodávajícího)

Zboží Vám bude zasláno poštou na dobírku. Obvykle do 5 (max.7) pracovních dnů. K ceně zboží se připočítává poštovné a balné dle tarifů České pošty.

Odesláním objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost objednávky a vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami firmy Sáttvika ájurvéda & jóga, Petr Pleticha, Suchdolská 171, Praha 6, 165 00.

STORNO OBJEDNÁVKY

Ze strany nakupujícího lze stornovat objednávku telefonicky pokud je objednávka přijatá a zboží nebylo expedováno. V případě pozdějšího zrušení objednávky má Sáttvika ájurvéda & jóga, Petr Pleticha, Suchdolská 171, Praha 6, 165 00, nárok na náhradu škody, především prokazatelných nákladů spojených s expedicí zboží.

Na storno ze strany prodávajícího má Sáttvika ájurvéda & jóga, Petr Pleticha, Suchdolská 171, Praha 6, 165 00 nárok v případě, že se objednané zboží během vyřizování objednávky přestane vyrábět nebo dodávat na český trh, případně se jeho cena změní. O stornu objednávky bude zákazník informován.

DODÁNÍ ZBOŽÍ

Zboží je standardně zasláno do 5 (max. 7) pracovních dnů poštou na dobírku. Cena odpovídá ceně zboží + poštovné a balné dle tarifů České pošty. Při odběru zboží nad 3000,- hradí poštovné naše firma.

V případě nedostupnosti zboží nebo delší dodací lhůty bude zákazník o této skutečnosti informován telefonicky nebo elektronickou formou a může stornovat objednávku telefonicky bez jakýchkoli sankcí.

PŘEVZETÍ ZBOŽÍ

Máte-li při přebírání na poště pochybnosti o obsahu balíku (poškozený karton), zkontrolujte na přepážce za přítomnosti pracovníka pošty zboží s dodacím listem. Po zjištění závad je pošta povinna sepsat zápis o uplatnění nároku na škodu.

ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY – VRÁCENÍ ZBOŽÍ

U zboží nakoupeného prostřednictvím internetového obchodu má kupující – fyzická osoba podle obč. zákoníku právo do 14 dnů od doručení zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží nesmí být poškozené žádným způsobem, nést znaky používání či jinak znehodnocené a musí být zabalené v originálních obalech spolu s veškerým příslušenstvím. Ke zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty včetně faktury. Následně bude zákazníkovi převedena příslušná částka, která bude snížena o poštovné a další prokazatelné náklady spojené s expedicí.

Zboží nelze vracet podle shora uvedeného v případě, že si zákazník převzal zboží osobně,.

OCHRANA OSOBNÍCH DAT

Sáttvika ájurvéda & jóga, Petr Pleticha, Suchdolská 171, Praha 6, 165 00 si váží důvěry svých zákazníků a zavazuje se, že bude chránit jejich data, která musela být uvedena pro realizaci objednávky. Tato data nebudou v žádném případě poskytnuta třetí osobě. Provozovatel využije data pouze pro běžnou komunikaci se zákazníkem.

ODPOVĚDNOST ZA SPRÁVNOST ÚDAJŮ

Sáttvika ájurvéda & jóga, Petr Pleticha, Suchdolská 171, Praha 6, 165 00 nenese vůči jiné straně odpovědnost za škody, způsobené použitím informací z internetového obchodu nebo odkazových webových stránek, nebyli-li tyto informace na přání zákazníka následně písemně potvrzeny z naší strany (Sáttvika).

INFORMACE O FIRMĚ 
Sáttvika ájurvéda & jóga, Hana Kloboučníková, Blížejov 8, 34545

Firma je zapsána v živnostenském rejstříku ke dni 15.10.2003                          IČO: 880 51 072

 


sattvika.cz

© 2011 sattvika